Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego narządu.

Rezultatem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Comments are closed.Popular